naše obec

naše obec

menu

úvodní stránka
základní informace
historie obce
současnost obce
zastupitelstvo
úřední e-deska
dokumenty
GDPR
zpravodaj obce
Svazek obcí
pod Peperkem
MA 21
SK Sázava
kultura
hasiči
turistika, ubytování
firmy v obci
akce + fotogalerie
registr oznámení
e-podatelna
autor stránek
 

 

akce + fotogalerie - rok 2017 - Hokejové odpoledne


V sobotu 21.ledna 2017 jsme uspořádali ve spolupráci s některými rodiči sportovní odpoledne pro děti ale i dospělé. Viděli jsme dva krásné a velice dramatické zápasy. Na konci každého z nich musel být, jak je ve sportu již tradicí, vítěz a poražený. To nemění nic na tom, že většina ze zúčastněných se náramně bavila a zápasy si užila.
Jako první na led nastoupily děti. Byly rozděleny do dvou družstev (Modrý vs. Červený) a odehrály zápas 3x15 minut. Z vítězství se radovali Modří 21:16 (7:5, 6:3, 8:8). Každý z dětí si odnesl diplom a medaili, jako památku na tento den.
Soutěže v rychlobruslení se zúčastnilo celkem 45 soutěžících, kteří byli rozděleni do věkových kategorií, ve kterých pak bojovali o medaile a drobné ceny. Nejmladším účastníkem byl Dominik Daniel (r.n.2013), nejstarším účastníkem Miroslav Augustin (r.n.1947)
Poté na led nastoupili dospělí! V zápase Svobodní vs. Ženatí padlo celkem 28 branek. Hrálo se 3x20 minut a po hodině hry bylo skóre 16:12 (8:5, 3:3, 5:4) pro Svobodné.
V obou zápasech padlo celkem 65 branek a zúčastnilo se jich 36 hráčů (19 mužů, 1 žena, 15 chlapců, 1 dívka) všech věkových kategorií.
Děkujeme všem zúčastněným hráčům, závodníkům, ale i divákům, kterých přišlo také hodně a mohutným fanděním navodili krásnou sportovní kulisu a atmosféru. Společně se budeme těšit na další podobné akce a zážitky.

Sk Sázava
 

úřední e-deska

Program obnovy venkova a Vysočiny

odběr SMS

zpravodaj obce

zpravodaj obce

kde nás najdete

nové fotografie

Letecké snímky obce

Dětský karneval
Dětský karneval