naše obec

naše obec

menu

úvodní stránka
základní informace
historie obce
současnost obce
zastupitelstvo
úřední e-deska
dokumenty
GDPR
zpravodaj obce
Svazek obcí
pod Peperkem
MA 21
SK Sázava
kultura
hasiči
turistika, ubytování
firmy v obci
akce + fotogalerie
registr oznámení
e-podatelna
autor stránek
 

 

akce + fotogalerie - rok 2017 - Vánoční volejbal


Již po čtvrté jsme se sešli mezi vánočními svátky v sále kulturního domu při hraní volejbalu. Možná i díky tomu, jaké venku panovalo počasí, se nás sešlo tolik. Hry se zúčastnily 3 domácí týmy a 2 týmy z Velké Losenice. V jednotlivých zápasech nebyla nouze o výkony hodné extraligy, některé byly na hranici pravidel, jiné k pousmání. Zahrály si hráčky i hráči všech věkových kategorií a z laviček jim urputně fandili jistě spravedliví fanoušci, kteří mnohdy ani nevěděli komu fandit více. Panovala tam příjemně bojovná atmosféra.
Vůbec není důležité, který tým byl nejlepší a kdo vyhrál. V dnešní době, která je tolik uspěchaná, je důležitější, že jsme si udělali čas a strávili příjemné odpoledne se sousedy ze Sázavy a přáteli volejbalisty z Velké Losenice, rozhýbali svoje těla, ochutnali vánoční cukroví i jiné dobroty, které jsme si donesli, popovídali si a sportem příjemně doplnili atmosféru vánoc.
Děkujeme všem „ malým i velkým volejbalistům“ a fandícím divákům za účast. Zároveň děkujeme zastupitelům obce za bezplatné zapůjčení kulturního domu. Pevně věříme, že se opět v takovém počtu sejdeme i mezi vánočními svátky roku 2018.
Do nového roku 2018 přejeme všem sportovcům i nesportovcům pevné zdraví.

Alena a Libor Augustinovi 

úřední e-deska

Program obnovy venkova a Vysočiny

odběr SMS

zpravodaj obce

zpravodaj obce

kde nás najdete

nové fotografie

Letecké snímky obce

Dětský karneval
Dětský karneval